تبلیغات
گل 12 دانستنی هایی درباره علوم غریبه - مطالب بهمن 1394

برگزاری دهمین مراسم تکریم چهره‌های قرآنی

چهارشنبه 21 بهمن 1394 09:34 ب.ظنویسنده : admin

 
دهمین مراسم تکریم چهره‌های قرآنی جمعه 23 بهمن‌ماه به همت سازمان دارالقرآن برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس، دهمین مراسم تکریم چهره‌های قرآنی در شامگاه جمعه 23 بهمن‌ماه در سالن سازمان حج و زیارت برگزار می‌شود.

بنا بر این گزارش، این مراسم از ساعت 19 با پخش سرود جمهوری اسلامی ایران آغاز خواهد شد. استاد «عباس سلیمی» پیشکسوت قرآنی کشورمان مجری این برنامه است. «جواد پناهی» قاری پیشکسوت کشورمان آیاتی از کلام الله مجید را در این مراسم تلاوت می‌کند.

پس از آن، خیر مقدم ازسوی «مهدی قره شیخلو» رئیس سازمان دارالقرآن الکریم و پخش کلیپ معرفی نفرات برتر مسابقات بین‌المللی قرآن کریم و حفاظ درجه 1 و 2 و گرامیداشت قاریان مهاجر الی الله از دیگر برنامه‌های این مراسم به شمار می‌آید.

در ادامه این برنامه، تجلیل از نفرات برتر مسابقات بین‌المللی قرآن کریم، تجلیل از حائزان مدرک درجه 1 و 2 حفظ قرآن کریم و تجلیل از خانواده مرحومان حادثه منا و خانواده مرحوم «عباسی» صورت خواهد گرفت.

 دهمین مراسم تکریم چهره‌های قرآنی برگزار می‌شود

برای خواندن [ادامه مطلب] اینجا کلیک کنید
برچسب ها: دهمین مراسم تکریم چهره‌های قرآنی ، قاری پیشکسوت ، رئیس سازمان دارالقرآن الکریم ،
دنبالک ها: اخبار فعالیت های قرآنی ،
آخرین ویرایش: چهارشنبه 21 بهمن 1394 09:36 ب.ظ

 

برنامه‌های شبکه و رادیو قرآن در یوم‌الله ۲۲ بهمن

چهارشنبه 21 بهمن 1394 09:31 ب.ظنویسنده : admin

 
همزمان با سی‌وهفتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، شبکه قرآن سیما و رادیو قرآن ویژه برنامه‌‌هایی را تحت عنوان «روز حضور» و «جشن نور» را به صورت زنده و مستقیم به روی آنتن خواهند برد.

به گزارش خبرگزاری فارس همزمان با سی‌وهفتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، شبکه قرآن سیما و رادیو قرآن ویژه برنامه‌‌هایی را تحت عنوان «روز حضور» و «جشن نور» را به صورت زنده و مستقیم به روی آنتن خواهند برد.

شبکه قرآن و برنامه روز حضور

حجت‌الاسلام حمید محمدی دبیر شورای توسعه فرهنگ قرآنی کشور مهمان داخل استودیو این برنامه خواهد بود که با سیدکمال هاشم‌زاده به عنوان مجری به گفت‌وگو درباره دستاوردهای قرآنی انقلاب اسلامی خواهند پرداخت. ضمن اینکه تصاویر راهپیمایی باشکوه 22 بهمن نیز از جایگاه شبکه قرآن سیما در مسیر راهپیمایی خیابان آزادی تقاطع نواب به صورت زنده و مستقیم از ساعت 9 صبح تقدیم بینندگان خواهد شد.

 «روز حضور و جشن نور» برنامه‌های شبکه و رادیو قرآن در یوم‌الله ۲۲ بهمن

برای خواندن [ادامه مطلب] اینجا کلیک کنید
برچسب ها: روز حضور و جشن نور ، برنامه‌های شبکه و رادیو قرآن در یوم‌الله ، سی‌وهفتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب ، شبکه قرآن سیما ،
دنبالک ها: اخبار فعالیت های قرآنی ،
آخرین ویرایش: چهارشنبه 21 بهمن 1394 09:34 ب.ظ